Takto vypadá pódiová scéna The Voice Česko Slovensko. Je krásná.

Sponzorované odkazy

Foto: TV Nova

The Voice Česko Slovensko 2019 startuje přesně za 10 dní a televize Nova a Markíza ukázaly televizním divákům, jak bude přesně vypadat pódiová scéna s níž budou spojeny takzvané „výběry na slepo“.

Každý z porotců bude ke zpěvákovi otočený a jakmile se mu zpěv zpěváka či zpěvačky bude líbit, stiskne tlačítko a křeslo s ním se otočí.

Tato křesla jsou dominantou a hlavním charakteristickým prvkem show The Voice, proto si televize Nova a Markíza daly záležet na jejich výrobě. Jejich výroba trvala dva měsíce a stála jeden milión českých korun.

Podívat se nejen na tato křesla, ale na celou stage letošního ročníku The Voice Česko Slovensko 2019, můžete na fotografiích níže.

Jak se vám letošní studio The Voice Česko Slovensko líbí?

Sponzorované odkazy:

Pro porovnání přidáváme ještě také pódiovou scénu Hlasu Česko Slovenska z roku 2012 a následně také pódiová scéna z roku 2014. Která se vám líbila nejvíce?

Pódium The Voice Česko Slovensko z roku 2012

Hlas Česko Slovenska z roku 2012 měl v porotě tehdy Daru Rolins a Rytmuse, kteří tehdy ještě tvořili pár. Nyní je již tato dvojice od sebe.

Sponzorované odkazy:
Stage druhé série The Voice Česko Slovensko z roku 2014

Stage druhé série Hlasu Česko Slovenska z roku 2014, v níž jsme poprvé viděli i dvojkřeslo, ve kterém seděla Dara Rolins a Marta Jandová. Společně měly jeden hlas.

Aktuální stage The Voice Česko Slovensko 2019.

A nyní jsme již v roce 2019. The Voice Česko Slovensko získalo modernější studio včetně křesel.

[wpdevart_poll id=“135″ theme=“1″]
Čtěte také:
Chcete SuperStar 2020, The Voice 2020 nebo X Factor 2020? Hlasujte

Máme za sebou třetí ročník The Voice Česko Slovensko 2019 a diváci se začínají ptát, jakou show uvidíme dále. Celkem POKRAČOVAT --->

Která videa soutěžících The Voice Česko Slovensko 2019 jsou nejsledovanější?

Jsme někde v polovině výběrových dílů pěvecké show The Voice Česko Slovensko 2019. Celkem ke dnešnímu dni postoupilo dvacet dva POKRAČOVAT --->

Výsledky průzkumu – většina diváků nesouhlasí se zařazením profesionálních zpěváků do The Voice Česko Slovensko

1.díl The Voice Česko Slovensko přinesl celkem sedm pěveckých talentů, kteří postoupili do další vyřazovací fáze. Nejvíce ohlasů vzbudilo závěrečné POKRAČOVAT --->

Napsat komentář

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít