The Voice Česko Slovensko – poslední upoutávky před začátkem 1.dílu (VIDEO)

Sponzorované odkazy

Marketingová kampaň vrcholí.

Televize Nova a televize Markíza už v nedělí zahájí vysílání 1.dílu The Voice Česko Slovensko 2019, ve kterém vůbec poprvé uvidíme porotu ve složení Dyk, Kirchner, Vojtek a Kali.

Celkově se propagační kampaň televize Nova a Markíza k show The Voice táhne něco přes dva měsíce a již tento týden vrcholí.

Televize Nova a Markíza zveřejnily do této doby v upoutávkách zatím tyto tři soutěžící.

Nyní jen těsně před začátkem celé show se objevily další dvě upoutávky, které tak zesilují pozvání na první díl The Voice Česko Slovensko, jenž startuje už v neděli.

Sponzorované odkazy:

Upoutávka č. 1

   

Upoutávka č. 2

   

Upoutávka č. 3

   

Upoutávka č. 4

   

Do startu nám tedy zbývají tři dny.

Pokud vás zajímá, který porotce se divákům před začátkem The Voice Česko Slovensko líbí nejvíce, pak přejděte do článku s výsledky diváckého hlasování zde.

Sponzorované odkazy:

Aktualizace 8.2.2019: Do článku byly přidány další dvě závěrečné upoutávky na 1.díl The Voice Česko Slovensko. Celkově tak běží v televizním oběhu čtyři upoutávky.

Čtěte také:
The Voice Česko Slovensko – první dvě upoutávky se soutěžícími. Podívejte se (VIDEO)

Foto: TV Nova, TV Markíza Pouze 9 dní. Přesně tolik zbývá do startu pěvecké show The Voice Česko Slovensko, která POKRAČOVAT --->

Napsat komentář

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Více informací

Více informací o tom, jak společnost Google využívá soubory cookie, najdete ve článku zde.

Zavřít